Наші переваги:
Високий професійний рівень нашого персоналу і помірні ціни.
Новини
додому контактна інформація
English Русский Українська

06.06.2011

Проект Алтин Асир в Туркменістані
У період з березня по травень 2011 р. компанія "Каскад-Телеком" приймала участь у проекті Алтин Асир (Золотий Вік) в Туркменістані. У рамках проекту здійснювалося розгортання телекомунікаційної мережі на базі обладнання компанії "Нокія Сіменс Нетворкс" та її інтегрування з існуючими мережами Хуавей та Сіменс. До складу мережі входять опорні сайти в містах Ашгабат, Мари, Туркменабат та ін, що включають обладнання 2G SGSN, NTMS (HP DL 380), c@o Mediate (Sun server), MSS, MGW, NetAct Cluster та ін а також системи передачі даних SDH з використанням обладнання hiT7035 і Router Cisco 7606.

16.01.2011

Підсумки роботи з компанією Хуавей Україна за 2010 р.
У 2010 році оператору МТС було виконано монтаж татестування обладнання Huawei OptiX PTN 1900 Packet Transport Platform. Пакетна транспортна платформа, орієнтована на перехід до стратегії "all-IP" і надає рішеннядля транспорту трафіку оператора мобільного зв'язку з майбутнім переходом до конвергентної мережі, що обслуговує як абонентів мобільного, так і фіксованого зв'язку (fixed mobile convergence, FMC). З 2010 року інженерами Каскад-Телекому ведеться монтаж,пуско-налагоджувальні роботи з обладнанням HW MW RТN900 для оператора Мегафон ТМ в Російській Федерації. Також з 2010 року Каскад-Телеком веде роботу по модернізації мережі для компанії "Utel" на базі обладнання компанії Huawei BTS3900/DBS3900, HW MW RТN900-ї серії, OSN2500, OSN3500.

06.01.2010

Підсумки роботи з компанією Хуавей Україна за 2009 р.
За 2009 рік компанією "Каскад-Телеком" для оператора Телесистеми України були побудовані і здані в експлуатацію три нові магістралі DWDM (на базі обладнання Metro 6100). У 2009 році для оператора МТС була побудована нова магістраль DWDM (на базі обладнання Huawei Optix Metro 6100). У м. Луганську було змонтовано та передано в експлуатацію обладнання нового покоління Huawei Optix OSN 6800 - інтелектуальна мультисервісна платформа WDM на базі OTN / ASON, яка дозволяє мережевим операторам перейти від традиційних мереж, орієнтованих на передачу мови, до мереж, орієнтованих на передачу даних. На лініях DWDM ведеться завершення реконструкції, яка забезпечить швидкість 40G на вибраних довжинах хвиль на базі обладнання Huawei Metro 6100. Також у 2009 році Каскад-Телеком провів роботу по модернізації мережі для компанії BeST в республіці Білорусь на базі обладнання компанії Huawei BTS3900/DBS3900, HW MW RТN600. З 2009 року для компанії Київстар нашими інженерами ведеться монтаж устаткування - HUAWEI SGSN Serving GPRS Support Node (вузол підтримки послуг GPRS) що дозволяє одночасний доступ для абонентів мереж поколінь 2.5G і 3G.

01.23.2009

Підсумки роботи з компанією Хуавей в 2008 році
17 жовтня 2008 року в Москві відбувся форум "Huawei Strategic Cooperation Forum 2008 in CIS Region", на якому компанія Каскад-Телеком була відзначена як BEST PARTNER. Це стало результатом успішної співпраці нашої компанії та компанії Хуавей. Протягом 2008 року на мережах МТС, Астеліта та Телесистем України було змонтовано та запущено в роботу більш ніж 400 мультиплексорів SDH. Було здано в експлуатацію 20 нових ліній DWDM. Більш ніж 40 сайтів було реконструйовано та розширено.

08.08.2008

Маскування антен мобільного зв’язку
Люди бажають користуватися мобільним зв’язком скрізь, де б вони не знаходились, проте вони не хочуть всюди бачити антени. Для того щоб зробити технологію невидимою, Каскад-Телеком пропонує стандартизоване та недороге вирішення по маскуванню антен на дахах будинків під виглядом звичайних коминів.

07.23.2008

Заснування центрів обслуговування мережі DWDM
Компанією «Каскад-Телеком» успішно реалізовано проект по розгортанню мережі DWDM для українського оператора мобільного зв’язку Астеліт (ТМ Life). Роботи були виконані "під ключ", а саме: - обстеження майданчиків; - підготовка проектної документації; - транспортування обладнання; - монтаж та інтеграція обладнання; - здача обладнання в експлуатацію разом з повним комплектом експлуатаційної документації. Проект виконано на базі обладнання Optix Metro 6100 (виробництва компанії Хуавей) з використанням технології ROADM. Для виконання робіт по післягарантійній підтримці мережі нашою компанією були засновані 3 центри оперативного обслуговування мережі в Донецьку, Одесі та Дніпропетровську.

06.25.2008

Вимірювання хроматичної та поляризаційної модової дисперсії на оптично-волоконних лініях зв’язку
Компанія «Каскад-Телеком» пропонує послуги по комплексному тестуванню оптичних ліній зв’язку, від вимірювання затухання в кабелі та зняття рефлекторам до вимірювання хроматичної та поляризаційної модової дисперсії. Даний комплекс вимірювань дає можливість з максимальною точністю оцінити типи обладнання при проектуванні високошвидкісних магістральних ліній зв’язку, правильно розрахувати витрати на будівництво та експлуатацію. Маючи в розпорядженні повні дані по ВОЛЗ, можна в значній мірі збільшити швидкість та дальність передачі інформації.

03.21.2008

Здано в експлуатацію сім магістралей DWDM
За минулі 6 місяців наша компанія разом з компанією Huawei успішно здала замовникам (провідним операторам мобільного зв’язку) сім DWDM магістралей. Магістралі побудовано на базі мультиплексорів компанії Huawei METRO 6100 та METRO 6040. В рамках цього проекту спеціалісти нашої компанії змонтували та протестували 57 сайтів. Загальна довжина зданих в експлуатацію магістралей складає понад 3000 км. Роботи виконані нашою компанією "під ключ", а саме: - обстеження майданчика; - приготування проектної документації; - транспортування обладнання до сайтів; - монтаж та інтегрування обладнання; - передавання замовнику DWDM магістралей в експлуатацію з оформленням повного комплекту робочої документації.
 
Проект Алтин Асир в Туркменістані
У період з березня по травень 2011 р. компанія "Каскад-Телеком" приймала участь у проекті Алтин Асир (Золотий Вік) в Туркменістані. У рамках проекту здійснювалося розгортання телекомунікаційної мережі на базі обладнання компанії "Нокія Сіменс Нетворкс" та її інтегрування з існуючими мережами Хуавей та Сіменс.
Підсумки роботи з компанією Хуавей Україна за 2010 р.
У 2010 році оператору МТС було виконано монтаж татестування обладнання Huawei OptiX PTN 1900 Packet Transport Platform.
Підсумки роботи з компанією Хуавей Україна за 2009 р.
За 2009 рік компанією "Каскад-Телеком" для оператора Телесистеми України були побудовані і здані в експлуатацію три нові магістралі DWDM (на базі обладнання Metro 6100). У 2009 році для оператора МТС була побудована нова магістраль DWDM (на базі обладнання Huawei Optix Metro 6100).
Підсумки роботи з компанією Хуавей в 2008 році
17 жовтня 2008 року в Москві відбувся форум "Huawei Strategic Cooperation Forum 2008 in CIS Region", на якому компанія Каскад-Телеком була відзначена як BEST PARTNER.
Маскування антен мобільного зв’язку
Люди бажають користуватися мобільним зв’язком скрізь, де б вони не знаходились, проте вони не хочуть всюди бачити антени.
Заснування центрів обслуговування мережі DWDM
Компанією «Каскад-Телеком» успішно реалізовано проект по розгортанню мережі DWDM для українського оператора мобільного зв’язку Астеліт (ТМ Life).
Вимірювання хроматичної та поляризаційної модової дисперсії на оптично-волоконних лініях зв’язку
Компанія «Каскад-Телеком» пропонує послуги по комплексному тестуванню оптичних ліній зв’язку
Здано в експлуатацію сім магістралей DWDM
За минулі 6 місяців наша компанія разом з компанією Huawei успішно здала замовникам (провідним операторам мобільного зв’язку) сім DWDM магістралей.

. copyright

Розробка дизайну: © Неговський В.М.